Rozstrzygnięcie Gminnego konkursu fotograficznego „Najpiękniejsze zakątki Gminy Gniezno-na tle zachodzącego słońca”

22 listopada w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom II Gminnego Konkursu Fotograficznego pt. Najpiękniejsze zakątki Gminy Gniezno – na tle zachodzącego słońca. Przyznano 6 głównych nagród i 2 wyróżnienia spośród 40 fotografii nadesłanych na konkurs. Na spotkanie przybyli uczestnicy konkursu wraz z rodzicami. Nagrody, upominki i pamiątkowe dyplomy wręczyła pani Marzenna Kubiak, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich1918/19 w Zdziechowie. Organizatorzy konkursu: Monika Berlik, Marta Skrzydlewska-Korpik oraz Iwona Zbyszewska, bardzo dziękują za nadesłane zdjęcia oraz gratulują wszystkim uczestnikom konkursu wspaniale uchwyconych pięknych zachodów słońca.

Wyniki konkursu:

1 miejsce:

– Klaudia Bosacka, Szczytniki Duchowne

2 miejsce:

– Stanisław Kaczmarek, Zdziechowa

– Mateusz Ogórkiewicz, Modliszewko

3 miejsce:

– Julian Koziński, Jankowo Dolne

4 miejsce:

– Oliwia Bzowy, Zdziechowa

5 miejsce:

– Otylia Krzewińska, Jankowo Dolne

Wyróżnienia:

– Ksawery Nowicki, Jankowo Dolne

– Stanisław Stroiwąs, Zdziechowa