Nabór do szkółki piłkarskiej

NABORY DO SZKÓŁKI LPFA GNIEZNO RUSZAJĄ🔥🔥⚽️⚽️📢📣 Zapewnij swojemu dziecku mistrzowskie szkolenie 🔵⚪️ Lech Poznań Football Academy otwiera nabory dla dzieci już od 4 roku życia . Fundament piramidy szkoleniowej wielokrotnego mistrza Polski – Lech Poznań! Dlaczego warto? – Profesjonalni trenerzy – Turnieje wewnętrzne LPFA -tablice , naklejki i puchary motywacyjne – Eskorta piłkarzy na meczach Lecha Poznań – Wizyty piłkarzy Lecha Poznań na treningach – Bilety na mecze Kolejorza – Obozy i półkolonie latem oraz zimą Dołącz do rodziny Lecha Poznań! Dołącz do LPFA! https://lpfa.pl/rodzic/zapisz-sie/ telefon📞☎️781298718 mail📧mariusz.sawicki@lpfa.pl

ZAPRASZAMY DO UDOSTĘPNIANIA -WŚRÓD OSÓB KTÓRE UDOSTĘPNIĄ NASZ POST I BĘDĄ MIELI POLUBIONĄ NASZĄ STRONE ZOSTANIE WYLOSOWANA NAGRODA – PIŁKA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA W KATARZE AL RIHLA 2022 ADIDAS PIŁKA ZOSTANIE WYLOSOWANA 12 WRZEŚNIA 2022. ZAPRASZAMY DO ZABAWY😋😋💪⚽️⚽️❤️📢