Dodatkowe lekcje języka angielskiego

Nazywam się Patrycja Napierała i jako nauczyciel języka angielskiego oraz właściciel firmy English Coach zachęcam do zapoznania się z programem zajęć dodatkowych rozpoczynających się w Szkole Podstawowej w Zdziechowie od września 2022r.
Oferuję lekcje w formie ciekawego programu dla dzieci, naukę poprzez zabawę, żywą praktykę i mnóstwo pozytywnych emocji. Program dostosowany do psychologicznych cech rozwoju dzieci na danym etapie. Wprowadzony prosty materiał stopniowo przemienia się w trudniejsze zagadnienia, proces asymilacji jest kontrolowany, a nauczony materiał powtarzany. W procesie nauczania ważne jest aktywne wykorzystanie mimiki i gestów pozwalających pomóc zrozumieć przekazywany materiał.

Jako wykwalifikowany specjalista z głową pełną pomysłów pokażę dzieciom fascynujący świat języka angielskiego oraz zachęcę do pełnego rozwoju swoich możliwości. Dobro dzieci, dbałość o ich emocjonalny i intelektualny rozwój stawiam na pierwszym miejscu. Wszystkie zajęcia oparte są na dialogu motywacyjnym. Aktywna interakcja pozwoli na zniesienie bariery psychologicznej- angielski nie będzie wywoływał w przyszłości lęku.
Oferowane zajęcia będę prowadzić osobiście, posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy
z dziećmi oraz międzynarodową certyfikację umiejętności języka angielskiego jako języka obcego, cechuje mnie zaangażowanie, kreatywność i pasja do wykonywanej pracy. Przez blisko dwa lata pracowałam i mieszkałam w Stanach Zjednoczonych.
Dla kogo: Kurs skierowany jest dla dzieci z klas 1-3.
Czas: 1 lekcja w tygodniu/ 45min (w tym czasie dziecko nie traci koncentracji).
Gdzie: Lekcje odbywają się w znanym dziecku otoczeniu (szkoła), a Państwo oszczędzają czas na dojazd na lekcje do korepetytora.
Grupa: zajęcia dla grup min. 6 osób – max. 10 osób (mała grupa gwarantuje, że każde dziecko otrzyma wymaganą uwagę nauczyciela i odpowiednią ilość praktyki).

To czy uczeń polubi język angielski czy nie, zależy od nauczyciela. Po naszych wspólnych zajęciach w pamięci dzieci pozostaną pozytywne wrażenia. Lekcje będą pasjonujące, proces ekscytujący, a dzieci zostaną zainspirowane do nauki języka angielskiego.
*Możliwy wybór dogodnego terminu zajęć- dzień i godzina (raz podjęty wybór zostanie utrzymany przez cały rok szkolny.)