Aktualności

Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2022/2023

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września (czwartek):

godz. 8.15 – Msza Święta w kościele parafialnym z poświęceniem tornistrów uczniów klas 1 a i 1b

godz. 9.00 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej

  • Spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych: klasa 1 a – sala nr 21, klasa 1 b – sala nr 22, klasa 2 a – sala nr 29, klasa 2b- sala nr 27, klasa 3 a – sala nr 24, klasa 3b – sala nr 23, klasa 4a – sala nr 3, klasa 4 b – sala nr 7,klasa 5 – sala nr 4, klasa 6 – sala nr 5, klasa 7- sala nr 1, klasa 8 – sala nr 2.

Autobusy rano:

godz.7.15 Trasa: Napoleonowo, Mączniki, Obórka, Pyszczynek.

godz.7.45 Trasa: Pyszczyn, Krzyszczewo, Modliszewo, Modliszewko.

godz.7.35 Trasa: Dalki, Mnichowo, Skiereszewo, Piekary, Braciszewo, Obora.

Odwozy autobusami około godz. 10.00.

Lista uczniów przyjętych do szkoły w roku szkolnym 2022/2023

KLASA 1A – wychowawca – Pani Magdalena Woźniak

  1. Andrzejewski M.
  2. Antczak A.
  3. Gracz Sz.
  4. Kaczmarek Ł.
  5. Kania F.
  6. Koralewski W.
  7. Kubicka A.
  8. Pawlak L.
  9. Pietrzak A.
  10. Skotarczak E.
  11. Sobczak A.
  12. Sobczak L.
  13. Stachowiak O.
  14. Szukalska O.
  15. Weydmann M.
  16. Wojciechowicz Z.
  17. Wojcieszak A.
  18. Wojczyszyn J.
  19. Wojtaś K.
  20. Motsak A.

KLASA 1B – wychowawca – Pani Iwona Zbyszewska

  1. Alamenciak J.
  2. Bosacki Sz.
  3. Budziszewski G.
  4. Cichacka J.
  5. Dańków K.
  6. Kaczmarek A.
  7. Kaczmarek S.
  8. Karnecki E.
  9. Kieroniak A.
  10. Klej Z.
  11. Kopińska J.
  12. Kopiński I.
  13. Kotecka J.
  14. Kupski A.
  15. Meler T.
  16. Ratajczak W.
  17. Stroiwąs S.
  18. Stypa H.
  19. Tarłowski P.
  20. Woźnicki T.

KLASA 2A – wychowawca – Pani Izabela Pankowska

  1. Woźnicki L.
  2. Mierzejewski O.

KLASA 3B – wychowawca – Pani Renata Olejniczak

  1. Sawa J.

  KLASA 4A – wychowawca – Pani Marta Skrzydlewska – Koprik

  1. Bojarski Ł.
  2. Bosacka L.
  3. Kondela A.
  4. Kotula A.
  5. Matlewski M.
  6. Ogórkiewicz Ł.
  7. Rachela Z.
  8. Sulej J.
  9. Winiecki O.

     KLASA 4B – wychowawca – Pani Ewa Latta – Mielcarek

  1. Bzowy O.
  2. Fryta J.
  3. Karnecki W.
  4. Kos W.
  5. Kowalski W.
  6. Kujawa M.
  7. Kwiatkowski A.
  8. Pacholska M.
  9. Piotrowska M.
  10. Podlawski I.
  11. Siwiak K.

KLASA 5 – wychowawca – Pani Monika Berlik

  1. Sawa L.    

2. Nowicka S.   

KLASA 7 – wychowawca – Pani Irena Helman

  1. Manko J.

        

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 24 czerwca (piątek) 2022 roku:

godz. 8.00 – Msza Święta w kościele parafialnym,

godz. 9.00 – Uroczyste zakończenie roku w sali sportowej. Po uroczystości przejście uczniów z wychowawcami i spotkanie w salach lekcyjnych.

Odjazd autobusów o godz. 10.30.