Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku odbyła się w naszej Szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. To dzień, który pozwala nam podsumować ostatnie miesiące, zamknąć etap i rozpocząć nowy. Ten rok szkolny, jak każdy był pełen wyzwań, ale szczególnie w tym roku chcemy cieszyć się z codziennych – małych i dużych – sukcesów naszych uczniów To wielki przywilej dostrzegać zmiany i być częścią karty historii każdego z nich.Za trud włożony w miniony rok szkolny gronu pedagogicznemu , uczniom i ich rodzicom podziękowała pani dyrektor Marzenna Kubiak.Z tej okazji odbył się uroczysty apel podczas którego zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i dyplomy oraz pożegnanie ósmej klasy.Pani Wójt Maria Suplicka wszystkim pogratulowała sukcesów w nauce oraz złożyła życzenia dobrych wakacji.Siódmoklasiści pożegnali starszych kolegów życząc im w nowych szkołach pomyślności i wiernych przyjaciół oraz przygotowali krótki występ artystyczny, który wywołał uśmiech na twarzach słuchaczy 😀😀Czas rozpocząć długo wyczekiwane przez wszystkich WAKACJE!🥰