Jarmark bożonarodzeniowy

10 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Rodziców. W czasie kiermaszu można było spróbować i zakupić pyszne ciasta, pierniki, pierogi, bigos, gofry , gorącą czekoladę przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Zdziechowie. Dużym zainteresowaniem, wśród kupujących, cieszyły się też: książki, kartki, bombki i inne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły. Kiermasz uświetniły występy: chóru szkolnego „Imo Pectore”, grupa Seniorów ze Zdziechowy. Atrakcją był również występ dzieci przedszkolnych, z zespołu tańca ludowego ”Gzuby ze Zdziechowy”. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem społeczności lokalnej. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu serdecznie dziękujemy.