GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZDZIECHOWIE

 GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

LP.NAZWISKO I IMIĘDZIEŃGODZINAMIEJSCE
1.Andraszak-Maciejewska AgataCzwartek13:30-14:00Gabinet Wicedyrektora
2.Berlik MonikaŚroda
Czwartek
15:30-16:00
11:45-12:15
Pokój nauczycielski
3.Bojarojć-Chudy AnnaPoniedziałek13:30-14:30Świetlica
4.Borkowska AgnieszkaCzwartek8:35-9:35Sala nr 6
5.Ciesielska-Pawlak AgnieszkaPoniedziałek10:35-11:35Pokój nauczycielski
6.Cieślewicz AnnaPiątek7:00-8:00Sala nr 27
7.Gniewoski SławomirWtorek8:45-9:45Pokój nauczycielski
8.Grzechowiak AgataŚroda12:05-12:35Pokój nauczycielski
9.Grzybowska SylwiaŚroda7:00-8:00Gabinet pedagoga
10.Helman IrenaPoniedziałek09:45-10:30
13:20-13:40
Pokój nauczycielski
11.Karwańska OlgaCzwartek13:45-14:45Pokój nauczycielski
12.Kostrzyńska JulitaŚroda09:30-10:30Świetlica
13.Kowalska HalinaWtorek7:00-8:00Pokój nauczycielski
14.Kropidłowski TomaszŚroda13:20-14:20Sala nr 1
15.Kubiak MarzennaŚroda9:00-10:00Gabinet Dyrektora
16.Kubicki RafałWtorek10:35-11:35Pokój nauczycielski
17.Kujawa MałgorzataŚroda – co drugi tydzień od 20.09.2310:30-11:30Świetlica
18.Kwitowska-Radwiłłowicz Agnieszka  Ostatni piątek miesiąca11:00-12:00Sala lekcyjna
19.Latta-Mielcarek EwaWtorek
Czwartek
10:00-10:30 10:00-10:30Pokój nauczycielski
20.Łebska DariaŚroda10:35-11:35Pokój nauczycielski
21.Matysiak-Koteras AgnieszkaPiątek 11:35-12:35Sala nr 24
22.Olejniczak RenataWtorek7:00-8:00Pokój nauczycielski
23.Pankowska IzabelaŚroda7:50-8:50Pokój nauczycielski
24.Pietraszak MagdalenaCzwartek12:20-13:20Pokój nauczycielski
25.Rochowiak GrzegorzWtorek10:30-11:30Pokój nauczycielski
26.Rojewska MonikaWtorek9:35-10:35Pokój nauczycielski
27.Skorupska BarbaraCzwartek15:30-16:30Pokój nauczycielski
28.Skrzydlewska-Korpik MartaPoniedziałek9:00-10:00Gabinet Wicedyrektora
29.Woźniak MagdalenaŚroda8:45-9:45Pokój nauczycielski
30.Zbyszewska IwonaPiątek 8:40-9:40Sala nr 22

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZDZIECHOWIE FILIA W MNICHOWIE

LP.NAZWISKO I IMIĘDZIEŃGODZINAMIEJSCE
1.Andraszak Maciejewska-AgataPoniedziałek10:00 – 10:30Sala oddział przedszkolny 
3.Górczyńska AnnaPoniedziałek9:35 – 10:35Sala oddział przedszkolny  
4.Janusz DanutaCzwartek
Piątek
7:30 – 8:00
7:30 – 8:00
Sala lekcyjna
5.Knasiak DominikaŚroda12:15 -13:15Sala oddział przedszkolny
6.Makowska AngelikaPoniedziałek12:15 – 13:15Sala oddział przedszkolny  
7.Mazur MalwinaPoniedziałek11:00 -12:00Sala oddział przedszkolny
7.Piotrowska JoannaCzwartek7:00 – 8:00Sala lekcyjna
8.Sadik MonikaŚroda7:30 – 8:00Sala lekcyjna
9.Tanaś MarekPoniedziałek7:30 – 8:00Sala lekcyjna

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

SZKOŁA PODSTAWOWA W ZDZIECHOWIE FILIA W MODLISZEWIE

LP.NAZWISKO I IMIĘDZIEŃGODZINAMIEJSCE
1.Andryszak EwelinaPoniedziałek10:35-11:35Sala lekcyjna  
2.Kozłowska EwelinaŚroda11:20-12:20Pokój nauczycielski  
3.Krych WeronikaŚroda
Piątek
7:30-8:00
7:30-8:00  
Sala lekcyjna  
4.Maciejewska RenataŚroda
Piątek
7:30-8:00
7:30-8:00  
Sala lekcyjna