Projekt Tradycyjny Sad

Realizując II etap projekt Tradycyjny Sad grupa Złota Reneta zasadziła w pobliżu naszej szkoły 5 jabłoni oraz rośliny im towarzyszące. Pozyskane fundusze zostały w pełni wykorzystane, a efekt pracy uczniów nagrodzony pojawiającymi się pierwszymi jabłuszkami 🙂 Zachęcamy do sadzenia dawnych odmian drzew owocowych:) !

Spotkanie informacyjne dla rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice! 

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi organizacji przywozu i odwozu dzieci, szczególnie na trasie Dalki – Mnichowo – Zdziechowa i z powrotem. 

Zapraszamy na spotkanie z przewoźnikiem, które odbędzie się w sali konferencyjnej Szkoły Podstawowej w Zdziechowie w dniu 18.06.2024 r. o godzinie 17.00. 

Dyrekcja  

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA PÓŁKOLONIE SZKOLNE 

I TURNUS 24 – 28 CZERWCA 2024 R. 

GODZ. 9:00 – 14:00 

Lp. Imię i nazwisko Klasa  
1. Alicja Stachowiak Klasa 6 
2. Wojciech Chudy Klasa 1a 
3. Oliwia Szukalska Klasa 2a 
4. Lena Pawlak Klasa 2a 
5. Oliwia Bzowy Klasa 5b 
6. Karolina Siwiak Klasa 5b 
7. Lena Kaczmarczyk Klasa 3a 
8. Julian Kaźmierczak Klasa 1b 
9. Karolina Sturomska Klasa 1a 
10. Laura Przybylska Klasa 7 
11. Aleksandra Kotecka Klasa 7 
12. Antoni Antczak Klasa 2a 
13. Amelia Antczak Klasa 1b 
14. Martyna Ciesielska Klasa 1b 
15. Marcel Matuszak Klasa 4a 
16. Mateusz Matuszak Klasa 1a 
17. Bartosz Zakrzewski Klasa 5b 
18. Weronika Wilkosz Klasa 5b 
19. Kacper Wilkosz Klasa 5b 
20. Zuzanna Kusa Klasa 7 
21. Amelia Owczarczak Klasa 4b 
22. Karol Kusy Klasa 5b 
23. Jagoda Kasprzyk Klasa 3b 
24. Aleksandra Tuńska Klasa 3b 
25. Anna Stypa Klasa 4a 
26. Bartłomiej Stypa Klasa 6 
27. Oskar Ciesielski Klasa 4a 
28. Oliwia Ciesielska Klasa 7 
29. Kacper Wiąz Klasa 6 
30. Bartosz Andrzejewski Klasa 6 

LISTA REZERWOWA 

Lp. Imię i nazwisko Klasa  
1. Marcel Noskiewicz Klasa 6 
2. Daniela Skotarczak Klasa 4a 
3. Ernest Skotarczak Klasa 2a 
4. Sandra Wiąz Klasa 4a 
5. Nadia Pękała Klasa 4b 
6. Paula Frankowska Klasa 5a 

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA PÓŁKOLONIE SZKOLNE 

II TURNUS 1-7 LIPCA 2024 R.

GODZ. 9:00 – 14:00 

Lp. Imię i nazwisko Klasa  
1. Oliwia Nowicka Klasa 3b 
2. Jakub Nowicki Klasa 5a 
3. Szymon Bosacki Klasa 2b 
4. Jan Jelonek Klasa 3b 
5. Maria Rożewska Klasa 1a 
6. Emilia Czajkowska Klasa 1a 
7. Alan Zieliński Klasa 1a 
8. Aleksandra Borowiak Klasa 3a 
9. Zofia Drzażdżyńska  Klasa 1a 
10. Hanna Drzażdżyńska Klasa 3a 
11. Amelia Gralikowska Klasa 3a 
12. Kazimierz Wilkosz Klasa 5b 
13. Jerzy Wilkosz Klasa 3b 
14. Amelia Stachowiak Klasa 3a 
15. Leon Kwiatkowski Klasa 3b 
16. Maria Przybył Klasa 4b 
17. Tymoteusz Meler Klasa 3b 
18. Tobiasz Meler  Klasa 2b 
19. Julia Kopińska Klasa 2b 
20. Igor Kopiński Klasa 2b 
21. Gustaw Budziszewski Klasa 2b 
22. Zofia Wojciechowicz Klasa 3a 
23. Zuzanna Wojciechowicz Klasa 2a 
24. Iga Antczak Klasa 3a 
25. Zuzanna Malinger Klasa 7 
26. Kuba Paterek Klasa 3b 
27. Filip Wolek Klasa 1a 
28. Michał Danelski Klasa 3b 
29. Jan Gniewkowski Klasa 3b 
30. Adam Kupski Klasa 2b 

LISTA REZERWOWA 

Lp. Imię i nazwisko Klasa  
1. Leon Woźnicki Klasa 3b 
2. Tymon Woźnicki Klasa 2b 
3. Blanka Rozpłachowska Klasa 3a 
4. Milena Sikorska Klasa 5b 
5. Daniel Sikorski Klasa 3b