Plan zajęć 2 i 3 września

W dniach 2 i 3 września (czwartek i piątek) zajęcia z wychowawcami odbędą się od godz. 8.00 do 11.00

Odwozy: godz. 11.05 i 12.05.

Świetlica czynna po uprzednim zgłoszeniu dziecka.

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września (środa):

godz. 9.00 – Msza Święta w kościele parafialnym z poświęceniem nowego sztandaru szkoły

godz. 9.45 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej i przekazanie sztandaru szkoły

  • Spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych: klasa 1 a – sala nr 29, klasa 1 b – sala nr 27, klasa 2 a – sala nr 24, klasa 2b- sala nr 23, klasa 3 a – sala nr 21, klasa 3b – sala nr 22, klasa 4 – sala nr 4, klasa 5 – sala nr 5, klasa 6 – sala nr 1, klasa 7- sala nr 2, klasa 8 a – sala nr 7, klasa 8 b – sala nr 3.

Autobusy rano:

godz.8.00 Trasa: Napoleonowo, Mączniki, Obórka, Pyszczynek.

godz.8.30 Trasa: Pyszczyn, Krzyszczewo, Modliszewo, Modliszewko.

godz.8.20 Trasa: Dalki, Mnichowo, Skiereszewo, Piekary, Braciszewo, Obora.

Odwozy autobusem około godz. 10.30.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się zgodnie z obowiązującymi wytycznymi MEiN, MZ, GIS dotyczącymi trwającej pandemii koronawirusa !

Informacja dla rodziców uczniów klas 1

LISTA UCZNIÓW PRZYJĘTYCH DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZDZIECHOWIE   W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Klasa 1 A  wychowawca : Izabela Pankowska

  1. Aniela Stachowiak
  2. Lena Kaczmarczyk
  3. Jan Modrzejewski
  4. Lena Piekarska
  5. Aleksandra Borowiak
  6. Zofia Wojciechowicz
  7. Dawid Kawka
  8. Wiktoria Kawka
  9. Krzysztof Mężyński
  10. Krystian Świercz
  11. Kacper Nowicki
  12. Blanka Rozpłochowska
  13. Alan Mendyk
  14. Hanna Drzażdżyńska
  15. Amelia Gralikowska
  16. Piotr Dykban
  17. Antonina Tondyra
  18. Iga Antczak
  19. Nikola Jastrzębska
  20. Franciszek Błochowiak

Klasa 1B wychowawca:  Anna Cieślewicz

  1. Lena Olejniczak
  2. Jan Nijak
  3. Michał Danelski
  4. Jan Jelonek
  5. Jagoda Kasprzyk
  6. Daniel Sikorski
  7. Aleksandra Tuńska
  8. Oliwia Nowicka
  9. Oliwia Dobrogowska
  10. Julia Dobrogowska 
  11. Aleksandra Bigos
  12. Mateusz Skweres
  13. Karol Konieczny
  14. Zofia Konieczna
  15. Jan Gniewkowski
  16. Iga Kwiatkowska
  17. Leon Kwiatkowski
  18. Jerzy Wilkosz
  19. Tymoteusz Meler
  20. Bartosz Klimowicz
  21. Jakub Paterek